شادی هواداران تراکتورسازی به خاطر ورود امیر قلعه‌نویی به تبریز دیدنی است.

آن‌ها کارناوال‌های شادی راه انداخته‌اند و در برخی از نقاط تبریز مشغول خوشحالی هستند. همچنین مقابل در کارخانه تراکتورسازی هم حدود ۵ هزار نفر از هواداران تراکتور جمع شده‌اند. نکته جالب این است که بسیاری از این نفرات، افرادی هستند که همراه با خانواده خود حضور یافته‌اند و همسر و فرزندان آن‌ها هم در جمع هواداران تراکتورسازی حاضر شده‌اند.

امیر قلعه‌نویی قرار است از فردا ساعت ۱۰:۳۰ به تمرین تراکتورسازی برود و کار رسمی‌اش در این تیم را از همان زمان شروع کند.

- ژنرال در بدو ورود ارتش ۲۰ هزار نفری داشت

هیج کس انتظار نداشت جانشین فراز کمالوند، نیامده چنین محبوبیتی بین هواداران تراکتورسازی داشته باشد.

امیر قلعه‌نویی از زمانی که وارد تبریز شد، یک لحظه آرام هم نداشت. زمانی که او وارد کارخانه تراکتورسازی شد، کسی فکر نمی‌کرد جمعیت ۲۰ هزار نفری هواداران که برای خوشامدگویی به او آمده بودند به دنبال او بیایند؛ اما آنها در کارخانه را شکستند تا در کنار امیر باشند.

این ماجرا باعث شد قلعه‌نویی را پنهانی به یکی از اتاقها هدایت کرده و ۵۰ نفر هم برای مواظبت از اتاق پشت در اتاق بگذارند.

امیر قلعه‌نویی چند دقیقه برای هواداران تراکتورسازی صحبت کرد.

سرمربی جدید تراکتورسازی که دقایقی پیش وارد تبریز شد، در فرودگاه این شهر دقایقی برای هواداران تیم جدیدش صحبت کرد. قلعه‌نویی گفت: «نکته‌ای که از هر چیزی مهم‌تر است، این‌که امیدوارم تیمی درست کنم که از نظر کیفیت جوابگوی خواسته‌های شما باشد. از نظر نتیجه هم باید برسیم به آسیا. الان همه باید کنار هم باشیم. باشگاه و هواداران و ما باید تلاش کنیم تا به هدفمان برسیم. می‌خواهیم تیمی آسیایی بسازیم.»
هواداران تراکتورسازی هم با زبان آذری شعارهایی با این مضمون می‌دادند که : «ژنرال به شهر ما خوش آمدی، تنهایت نمی‌گذاریم، می‌خواهیم برویم آسیا.»

تراکتور سازی با قلعه نوعی (13) تراکتور سازی با قلعه نوعی (12) تراکتور سازی با قلعه نوعی (11) تراکتور سازی با قلعه نوعی (10) تراکتور سازی با قلعه نوعی (9) تراکتور سازی با قلعه نوعی (8) تراکتور سازی با قلعه نوعی (7) تراکتور سازی با قلعه نوعی (6) تراکتور سازی با قلعه نوعی (5) تراکتور سازی با قلعه نوعی (4) تراکتور سازی با قلعه نوعی (3) تراکتور سازی با قلعه نوعی (2) تراکتور سازی با قلعه نوعی (1) تراکتور سازی با قلعه نوعی تراکتور سازی با قلعه نوعی (14) استقبال از قلعه نوعی

عکس استقبال گرم هوادارن تراکتورسازی از قلعه نویی  , عکس/ ازدحام طرفداران تراکتور برای استقبال از قلعه نویی  , تصاویر استقبال از قلعه نویی در تبریزمنبع:
http://www.zibaro.com