طی روزهای اخیر خبر ازدواج خواهر زاده محمود احمدی‎نژاد رئیس جمهور ایران و دختر یک ناجر ترک به نام معصومه منتشر شده بود.

به گزارش زمان به نقل از سایت خبری “اخبار العالم”، مراسم عقد این دو جوان دو روز پیش در شهر استانبول، برگزار شده است. چون معصومه، دختر “رحمی اونوشان” رئیس انتشارات “اهل البیت” در استانبول است.

قرار است مراسم عروسی این دو ، هفته آینده در تهران برگزار شود.

پیش از این بخش فارسی خبرگزاری «ریا نووستی» روسیه  به نقل از رسانه‎های گروهی ترکیه در گزارشی نوشت : علیرضا،خواهرزاده “محمود احمدی نژاد” رییس جمهور ایران در آینده نزدیک با معصومه دختر “رحمی اونورشان” تاجر ترکیه ای ازدواج خواهد کرد.

اونورشان مدیر کل خانه انتشارات “اهل بیت” به رسانه های ترکیه ای اطلاع داد که دختر وی و خواهر زاده رییس جمهور ایران در سال ۲۰۰۸ در تهران با یکدیگر آشنا شدند زمانی که معصومه در آنجا مشغول تحصیل بوده است.

اونورشان گفت: “من تقریبا یک سال و نیم است که از آشنایی آنها مطلعم. علیرضا و معصومه در دانشگاه تهران تحصیل می کردند. ما مخالفتی برای ازدواج آنها نداریم. چند ماه قبل علیرضا به همراه مادرش به استامبول سفر کرده و در آنجا خانواده های ما با یکدیگر آشنا شدند. به زودی قرار است که مراسم ازدواج آنها در استامبول برگزار شود”.

 عکس عروسی خواهرزاده احمدی‎نژاد ,  عکس عروسی خواهرزاده احمدی‎نژا د , عکس:عروسی خواهرزاده احمدی‎نژاد با دختر یک تاجر ترک , عکس عروسی خواهرزاده احمدینژاد با دختر یک تاجر ترک , ازدواج خواهرزاده احمدی نژاد با دختر تاجر ترکمنبع:
http://www.zibaro.com