تبلیغات
stillman - مطالب آذر 1389

۴ میلیون بازدید کننده و هزاران کامنت که همه به عشق صدای او پایشان به هیات باز شده بود. به قول خودش شاید خیلی ها اول برای قیمه امام حسین (ع) به مراسم او رفته اند و بعد نمک گیر شده اند و خیلی ها نیز برای سبک تازه او در مداحی پایشان به هیات باز شده ولی حالا به خاطر معرفت وعشق به امام است که به این مجالس می‌آیند.
چندی پیش در سومین سال انتشار بلوتوث عبدالرضا هلالی، مصاحبه‌ای با وی انجام شده: حاج آقا هلالی ۲۸ ساله با حاج رضا ۲۰ ساله تفاوت های بسیاری دارد؛ به قول خودش دیگر زمان علی اکبر خوانی اش تمام شده است.

بیش از سه سال از فیلمی که از شما در جامعه منتشر شد می‌گذرد، مرور دوباره این اتفاق شما را را ناراحت نمی‌کند؟
در آن زمان یکسری از اشخاص بودند که تماس می‌گرفتند و پیام می دادند که فیلمی از من دارند و درصورت لزوم آن را پخش خواهند کرد. این فیلم ،فیلم خانوادگی من بود وآن خانوم مادر بچه من. باعث و بانی انتشار آن هر کسی بود _ که من آن را می شناسم _ واگذارش کردم به روز قیامت و کسانی را که نادانسته این فیلم را دیدند و قصدی هم از این کار نداشتند حلال کردم.

به هر حال تصویر حاج آقا هلالی در ذهن بسیاری از دوست دارانش شکسته شد. کاش جوابی هم در این دنیا به آنها می‌دادید.
جوابی نمی توانستم بدهم چون حامی نداشتم.

چرا کسی از شما حمایتی نکرد؟
این را از آنها بپرسید که حمایت نکردند. من نیامده بودم که بمانم و چیزی را به کسی اثبات کنم، فقط می‌خواستم وظیفه‌ام را نسبت به عشقم،عزیزم، امام حسین (ع) انجام دهم و دراین راه سختی‌هایی نیز کشیدم که شاید هر کسی جای من بود تصمیم‌های دیگری می‌گرفت و کار دیگری می‌کرد اما من نکردم، چون نیازی نبود من چیزی از دست ندادم شاید در نظر بسیاری ازدست دادم ولی به اعتقاد خودم چیزی از دست ندادم.

چقدر طول کشید تا دوباره سرپا شوید؟
شکست روحی سنگینی خوردم، کارم به دوا و دکتر افتاد. نزدیک خانه مان ضرب و شتم می‌شدم … طعنه و زخم زبان بسیار بود.

زمان همه چیز را حل کرد؟
نه، به خودم قبولاندم که دنیا همین است.
هنوز هم آن نگاه‌های سنگین هست؟
آنها که مرا قبول داشتند هنوز هم دارند و آنها که قبول ندارند آیه هم نازل شود باز هم قبول ندارند.منبع:
http://www.zibaro.com

   


زندگی فوتبالیست های مشهور دنیا همیشه پر از حاشیه، جنجالی و خبرساز بوده است ، اما بخشی از این حاشیه ها را همسران ان ها به وجود می آورند، در بین همسران تمامی فوتبالیست های جهان ۱۰ نفر از همه مشهورتر هستند که ما آنها را به شما معرفی می کنیم …

 
زندگی فوتبالیست های مشهور دنیا همیشه پر از حاشیه، جنجالی و خبرساز بوده است ، اما بخشی  از این حاشیه ها را همسران ان ها به وجود می آورند، در بین همسران تمامی فوتبالیست های جهان ۱۰ نفر از همه مشهورتر هستند که ما آنها را به شما معرفی می کنیم
 سپیده مهدوی کیا همسر مهدی مهدوی کیا
او بعد از ۸ سال زندگی مشترک متوجه شد که همسرش  در زمانی که در  هامبورگ توپ می زده است با شخص دیگری ازدواج کرده، این اتفاق در یکی از بازی های تیم هامبورگ شکل گرفت که او تصادفا با همسر دوم مهدی روبرو شد، سپیده تصمیم گرفت تا با همسر خود مهربان باشد و هرگز محبت خود را از وی دریغ نکرد ، در نهایت کیا برای همیشه سمیرا را ترک کرد تا باز هم مورد محبت همسر اولش قرار گیرد .(فوربس)منبع:
http://www.zibaro.com

   


«امیرحسین مدرس» به عنوان مجری سری جدید مجموعه برنامه پربیننده «صندلی داغ» معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، ساخت سری جدید «صندلی داغ» در شبکه دو سیما به تصویب رسیده و سازندگان این برنامه، «امیرحسین مدرس» را به عنوان مجری سری جدید به تلویزیون معرفی کرده‌اند.
بنابراین گزارش، سازندگان صندلی داغ منتظر تصویب مجری از سوی تلویزیون هستند تا ساخت آن را آغاز کنند، البته شکل و محتوای جدید این برنامه هنوز مشخص نشده است.
سری جدید «صندلی داغ» قرار است در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به سفارش گروه اجتماعی شبکه دو ساخته شود.کارگردان این برنامه «حمید آخوندی» است.
برنامه «صندلی داغ» نخستین برنامه گفت‌وگو محور «تاک شو» در تلویزیون ایران بود که از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶با بیش از ۳۵۰ برنامه توانست با شخصیت‌های علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران گفت‌وگوهای متفاوت داشته باشد.
مجریان این برنامه تاکنون داریوش کاردان، احمد نجفی، زنده یاد منوچهر نوذری و مهدی سجاده‌چی بوده‌اندمنبع:
http://www.zibaro.com

   


بالاخره نخستین آهنگ داخلی حبیب محبیان پس از انقلاب اسلامی ایران منتشر شد تا این خواننده لس‌آنجلس نشین نخستین سدشکن بازگشت به ایران و حضور در فضای مجاز موسیقی ایران باشد و «مرد تنهای شب» مقدمه‏ای باشد بر حضور چهره‏هایی چون معین و بیژن مرتضوی در موسیقی ایران تا لابد آنها نیز همچون حبیب، شروع طوفانی در حوزه دفاع مقدس داشته باشند.
حبیب علاوه بر خوانندگی آهنگسازی و ترانه سرایی هم می‌کند. در نوازندگی گیتار هم متبحر است و از معدود خوانندگانی است که در کارهایش از گیتار دوازده سیم استفاده می‌کند. آلبوم‌های مختلفی از او منتشر شده؛ دو آلبوم اول او با نام‌های «مرد تنهای شب» و «سلام همسایه» که قبل از انقلاب منتشر شدند ریتمی آرام داشتند و بیشتر آهنگ‌های آن غمگین بودند.

همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی، حبیب همچون بسیاری از خوانندگان به اروپا و آمریکا مهاجرت کرد تا از سال ۱۳۶۰ به بعد که حبیب به لس‌آنجلس رفت سه آلبوم به نام‌های «آفتاب مهتاب»، «خورشید خانوم»، «آخه عزیزم»… و همراز را منتشر کرد. بعد از آن او «آلبوم‌های صفر»، «بزن باران»، «کویر باور»، «خداوندا» و «خانه کوچک» را منتشر کرد و در دو آلبوم بعدی خود پسرش را هم به عرصه خوانندگی وارد کرد که در آنها – «جوونی» و «خودشه» – بیشتر ریتم تند و امروزی مورد استفاده واقع شده بود. آخرین آلبومش «ایران بانو» است که در آن همه جور سبکی وجود دارد. ضمنا او سال گذشته کتابی هم منتشر کرد که در آن تمامی اشعارش چاپ شده بود.

حبیب که در کارهایش گاه مواضع اجتماعی را هم دنبال می‌کند، در مصاحبه‌ای که سال گذشته داشته دیدگاهش را این طور بیان می‌کند: «مسجد باید باشد اما مشروبخواری هم باشد. باید مردم آزاد باشند که حرف‌شان را بزنند. ایران تنها جایگاه آخوندها نیست. در ایران جوان‌ها هستند که دارند این مملکت را می‌گردانند. یک مغزهایی هستند که اصلا استثنایی هستند. متأسفانه بعضی‌هایشان می‌زنند بیرون. ولی وطن‌پرست هم زیاد داریم. نمونه‌اش همین ماهواره که فرستادند فضا.»

و البته با تمام این اظهارات تیز و برنده، او به هر حال جزو معدود خواننده‏‌هایی بود که کار سیاسی علیه نظام نخوانده بود و خودش یا اقوام درجه یکش جزو گروه‏های ضدانقلاب همچون منافقین و سلطنت طلبان نبودند و به همین دلیل دولت ریسک کرد و از آمدن وی به ایران حمایت هم کرد و مقابل انتقادات ایستاد.

باید منتظر بود با انتشار نخستین آلبوم کامل حبیب، کم کم زمینه برگزاری کنسرت این خواننده در ورزشگاه آزادی فراهم شود؛ کنسرتی که به قول خودشان اگر ۱۰ شب نیز برگزار شود، ۱۰۰ هزار نفری آزادی خالی نمی‏شود.

قسمتی از متن آهنگ حبیب بدین شرح است:

شب تاریک و سیاه / زندگیم تموم نمیشه

صدای آتیش و ترکش، توی گوشم / همیشه

بوی تند گاز خردل، می پیچه تو خاطراتم

نفسم داره می‌گیره، آخرین / لحظاتم

صدای تیر و گلوله، کابوس تمام / شبهام

یاد بچه ها می‌ا‌فتم، ای خدا من چرا تنهام؟

گلای سرخ شقایق، زخمی و خسته و بی‌جونمنبع:
http://www.zibaro.com

   


مرکز آمار ایران اعلام کرد:‌ از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۴۵ روز سایت مرکز آمار ایران برای اصلاح و یا ثبت اطلاعات اقتصاد خانوار برای دریافت یارانه‌ها در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

روابط عمومی مرکز آمار ایران اعلام کرد: از نخستین ساعات اولیه دوشنبه اول آذرماه به مدت ۴۵ روز سایت مرکز آمار ایران برای ورود اطلاعات مردم و نیز ثبت‌نام خانوارهای جا مانده از مراحل قبلی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
براساس این گزارش، این سایت مرکز آمار ایران برای ثبت خانوارهای جدید و نیز امکان اصلاح اطلاعات خانوارهای ثبت‌‌نام کرده در سال ۸۷ و ۸۹ فراهم شده است.

در این گزارش آمده است: با وارد کردن شماره ملی سرپرست خانوار که اطلاعات آن در سال ۸۷ وارد شده، براساس کد رهگیری ۱۰ رقمی که در برگه‌ای در اختیار مردم قرار دارد، اصلاحات انجام می‌شود.

خانوارهایی که در اردیبهشت سال ۸۹ اطلاعات اقتصادی خود را به صورت الکترونیکی و با رمز در اختیار خود وارد کرده‌اند، برای اصلاح هویتی افراد خانوار می‌توانند با همان رمز وارد شده و اقدام کنند.

در این گزارش آمده است: افرادی از خانوارها که ازدواج، طلاق، فوت و یا متولد شده‌اند، پیغام‌هایی توسط آن سایت در برابر اسم آنها ارسال می‌شود که شهروندان می‌توانند اصلاحات این اطلاعات را انجام دهند.

روابط عمومی مرکز آمار ایران اعلام کرد: خانوارهایی که تاکنون برای دریافت یارانه به هیچ عنوان ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند وارد سامانه مرکز آمار ایران به نشانی yaraneh.amar.org.ir شوند و اطلاعات هویتی و اقتصاد خانوار خود را وارد کنند و این اطلاعات به فواصل هر هفته یا هر ۱۰ روز به وزارت رفاه و تأمین اجتماعی ارسال می‌شود، تا مردم بتوانند با ورود در سایت refahi.ir نسبت به اعلام شماره حساب سرپرست خانوار برای دریافت یارانه نقدی اقدام کنند.

براساس این گزارش، سایت مرکز آمار از اول آذر ۸۹ تا ۱۵ دیماه به مدت ۴۵ روز در اختیار شهروندان قرار دارد و مردم برای ثبت و اصلاح اطلاعات هویتی خانوار عجله‌ای نداشته باشند.منبع:
http://www.zibaro.com

   


درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :